Головна » Статті » Всі статті

21.12.2012. Кінець світу. Армагедон. Апокаліпсис

Тема кінця світу сьогодні дуже популярна в засобах масової інформації, вона в розумах і на вустах мільйонів людей.
Як може бути інакше, якщо століттями кінець світу передвіщався релігіями багатьох народів, мислителями, ученими, відомими людьми?
Іван Богослов, Нострадамус, Ньютон, Евгар Кейсі, Раньо Неро … А ми усе ще живі.
Що скривається в цих пророкуваннях?
Правда чи вимисел? Або збуджена фантазія релігійних фанатиків?

Найбільш імовірним здається кінець світу, напророчиним індейською цивілізацією Майя. По їхніх поданнях, 23 грудня 2012 року закінчиться 13 календарний цикл – Епоха Четвертого Сонця. Саме в цей день зійде на землю бог Полонакте. Наступить Кінець Часу.
Але в той же час, легенда Майя говорить – наступить Ера змін, народяться діти Білого Ягуара з різним кольором шкіри, які будуть жити по усім світі. Вони повернуть людей до любові, світла і древнього коріння.

 • Кінець світу

Можливо що 21.12.2012 кінець світу прийде на нашу планету Земля. Ви напевно вже не раз чули про цю дату з телевізора або ж зовнішньої реклами. Все це не просто так. Ось деякі пункти:

 • Календар Майя закінчується. Починається новий час п'ятого сонця.

 • Астрономія говорить про те що земля опиниться паралельно з центром нашої галактики і це негативно впливатиме на землю.

 • Нумерологія складає числа цієї дати 21.12.2012 і каже що це кінець світу

 • Прогнозується піковий викид сонячної спалаху, що знищить електрику на Землі

 • У цей день настане парад планет

 • Можливе зіткнення з астероїдом

 • Єлловстонський вулкан може активуватися і знищити всю Північну Америку

"2012 кінець світу" - це те що пророкувала Ванга всім Землянам, тепер ці пророкування починають збуватися. 21.12.2012 буде сонцестояння на території чумацького шляху. Цей складний розрахунок вже зробили наперед зацікавлені астрономи. Ідея полягає в тому, що сонце має перетворитися на щось інше, коли воно досягне цієї зони. Одним словом має відбутися оновлення світу, і майя про це знали. Розумні вчені припускають що повинен з'явитися промінь, який буде проходить з центру галактики до центру сонячної системи і як збіг до центру Землі. Після цього відбудеться або духовне прозріння або кінець світу. Це залежить від людей.
У сучасному світі ніхто в серйозі не вірить в пророцтво календаря майя, і вважають за краще ігнорувати його як забобони. Але якщо б ви більш дізналися цей календар, зрозуміли його і побачили своїми очима - ви б точно вже не сумнівалися. Раптом їх пророкування про кінець п'ятого сонця не брехня? А ми все ще живемо як вчора і думаємо про дрібниці світу свого: гроші, робота, політика,
навчання . . .  Задумайтеся над цим. • Апокаліпсис
А що говорять про Апокаліпсис древні пророцтва і пророкування майже сучасні нам пророки?
Найвідомішим у світі із всіх древніх пророцтв про кінець світу є, звичайно, біблійне «Одкровення», або Апокаліпсис.
Центральна ідея Апокаліпсиса – боротьба Добра і зла, нерозривно пов’язана з долями людства. Сюжет «Одкровення» такий: Ісус Христос розкриває сім печаток якоїсь таємничої Книги, і починається опис різних фаз війни Добра і зла і пов’язане із цим розкриття доль усього роду людського. Ця війна починається в душі людини і поширюється на всі сторони людського життя, згодом всі підсилюючись у своєму прояві.
Ревіння семи труб ангелів знаменують початок нещасть людства. В Апокаліпсисі описується руйнування природи, поява у світі сил зла. Перед початком нещасть віруючої ставлять на чоло благодатну печатку, що повинна охоронити їх від зла і від долі порочних людей.
Бачення семи знамень показує поділ людства на два протилежних табори добра і зла. Добрі сили зосереджують у царстві Істини, символізованої, по деяких коментарях, образом дружини, одягненої в Сонце, а злі – у царстві звіра – антихриста.
Звір, що вийшов з моря, є в Апокаліпсисі символом порочної світської влади, а звір, що вийшов із землі, – символом церковної влади, що розклалася.
В Апокаліпсисі говориться про свідому суть зла – дияволі, що організує таємну війну проти церкви і керує нею.
У Баченнях семи чаш дається картина загального морального розкладання. Відбувається - Армагедон, всесвітня боротьба Добра і зла, на людей обрушуються нестерпно важкі випробування. Образ Вавилона – блудниці символізує в «Одкровенні» людство, що зрадилося порокам, що відступив від Бога. Влада і сила зла розходиться на всі області життя людства.
А потім починається Божий суд над силами зла.
Гог і Магог – уособлення сил зла – знищуються другим пришестям Христа. Вічному покаранню піддається диявол, що поклав початок всім беззаконням.
Далі Апокаліпсис оповідає про воскресіння мертвих, Страшному суді і покаранні нечестивих.
Заключні два глави описують Нове небо і Нову Землю і блаженне життя врятованих.
Можливо, опису нещасть в Апокаліпсисі у символічній формі передають те майбутнє, з яким прийде зштовхнутися людству.
По Апокаліпсисі, після звуків труб семи ангелів починаються нещастя в природі. Спочатку гине третя частина рослинності, потім гине третя частина риб і морських тварин, потім відбувається отруєння рік і водойм. «Одкровення» описує падіння на землю граду і вогню, що палає гори і світиться зірки, що, мабуть, символізує якісь екстраординарні події у світі природи або ще небачені форми катаклізмів.
Апокаліпсис оповідає також про поразку третьої частини Сонця і зірок і затьмаренні їх. Багато сучасних коментаторів «Одкровення» схильні бачити в цьому вказівка на екологічні нещастя, забруднення атмосфери настільки, що через неї із працею буде пробиватися сонячне і зоряне світло. Нарешті, «Одкровення» говорить про навалу на мир сарани, що вийшла з безодні, – під цим символом
розуміються незліченні бесівські сили, вплив яких на людей підсилиться під час апокаліптичних подій. Очолить цю сарану
Аполліон, що значить «згубник», тобто диявол.
В Апокаліпсисі описується і грандіозна війна, від якої гине третина людей. І хоча опис цієї війни своїми символами нагадує сучасну військову техніку – танки, артилерію, військові літаки і навіть ядерні ракети, – все-таки багато дослідників «Одкровення» думають, що мова в ньому йде в більшій мірі про ідейну війну на духовному плані, а не про реальний бій. Втім, можливо, апостол Іоанн мав на увазі і те і інше: Армагедон, тобто битва Добра і зла на духовному плані, сама по собі може виражатися і в «земних» війнах.

 • Цивілізація Майя
Як виникла древня цивілізація Майя?

На сьогоднішній день ніхто не може дати точної відповіді на це питання. Уже три десятиліття ведуться суперечки і бурхлива полеміка між ученими, астрофізиками, представниками релігійних конфесій. Є думка, що Майя відбулися від ще більш древнього народу, ім’я якому – ольмеки.
Але жерці Майя – Хоронителі Днів говорять, що після розколу легендарної землі Атлантиди, більші групи людей розійшлися по усім світі – у Єгипет, Індію, Мезоамерику, Китай. Тому сьогодні дуже багато загального знаходять у культурі цих цивілізацій: піраміди, схожі знаки листа, астрономія, боги-тварини і т.д.
Культура Майя – унікальна. Вона єдина розвивалася в тропічній сельві. Майя жили на території сучасної Мексики, будували величні міста. Піраміди Майя не нижче єгипетських. Були навіть спеціальні обсерваторії для спостереження за небесами. Це Хоронителі Часу – жерці Майя пророчили зміни клімату на Землі.
Навіщо людям, що не мали заліза і коліс, затрачати титанічну працю для зведення таких складних, і абсолютно точно вибудуваних споруджень? Для захисту від ворогів? Щоб показати свою міць?
Поленке – архітектурна перлина посередині джунглів. Тут по віруваннях Майя зійшло Перше Сонце. Тут відбудеться і захід. Отут перебуває храм Написів, де були знайдено найбільші збори написів і фресок Майя.
Майя володіли зробленою системою листа. Довгий час уважався, що розшифрувати письмена Майя неможливо. Але росіянин учений Дмитро Кнорозов, що у наш час у Мексиці – національний герой, знайшов ключ до прочитання знаків.
Цивілізація Майя по своїй величі, розвитку і генієві не уступає ні одній древній цивілізації, коли-небудь, що існувала на землі. У них було все на високому рівні: математика, астрономія, духовне знання, творчість, медицина, архітектура.


Як виник знаменитий календар Майя? Хто його створив?

На ці питання відповідей немає і до нашого часу. Археологи, історики не прийшли до єдиного висновку. Є кілька думок:
1. Календар дістався Майя від більше древньої і розвитої цивілізації ольмеків. І дійсно, на території поселення ольмеків знаходять петрогліфи і артефакти з календарними датами. Але наукового доказу винаходу календаря ольмеками немає.
2. По індійській легенді – якийсь білошкірий правитель винайшов писемність і календар і дав ці знання індійському народу.
3. Хоронителі Днів стверджують, що ці знання прийшли з Атлантиди. Її жителів цьому навчила позаземна цивілізація із сузір’я Плеяд. Нібито існували чотири напівбоги-ягуари, які прийшли на землю після Потопу, щоб повернути її до життя. Вони провели відповідні церемонії, що очистили землю від туману, і залишили людям подарунки – сумки для прорікань, корону, кришталеві черепи, а також нитки світла тимчасових циклів (календарі).

Усього календарів Майя 2012 . Але самими точними з них вважаються всього два:
1. Ритуальний Цолькін має 260 днів.
2. Сонячний, дуже схожий на Григорианский в 360 днів.

Ці два календарі утворять 52-літній цикл синхронізації. Це означає, що через 18980 днів, або через 52 року збігається один день Священного календаря і календаря року.
Число 52 було значимим для Майя, і пізніше для ацтеків. Через 52 року все закінчувалося або починалося. Навіть середня тривалість життя древніх Майя становила 52 року.
В основі астрології древніх Майя перебуває рахунок днів. Прийнята в сучасному світі астрологія опирається на положення планет у Зодіаку. Майя тоже знали о сузірях, но у них їх было 13. Вони брали до уваги і сузір’я Змієносця.


Чому зникли Майя?

Цивілізація древніх Майя зникла за 500 років до відкриття Америки європейцями. Існує 2 версії зникнення цього народу:
1. Фантастична. Скориставшись своїми унікальними знаннями, вони пішли в інші виміри.
2. Наукова. Учені впевнені, що Майя зробили кінець світу собі самі. Вони настільки виснажили землю застосовуваної ними
системою землеробства, що були змушені покинути свої міста, і розійтися по світу в пошуках більше родючих земель.


Чи наступить кінець світу?

Що сподвигло сучасну науку вивчати пророцтва Майя ?
Існує кілька сценаріїв планетарних катастроф:
1. Падіння астероїда, навіть самого невеликого, може стерти із Землі все живе.
2. У глибині океану, у результаті землетрусу, виникне величезна хвиля – цунамі, що стане причиною всесвітнього потопу. Це траплялося вже багато тисяч років тому.
3. Футурологи схиляються до думки, що людство загине, у результаті стрімко, що розвивається прогресу. А саме, від ядерних технологій. Відомо, що на глибині 100 м під землею, на границі Франції і Швейцарії, на території 27 кв. км побудований прискорювач елементарних часток. Є думка, що вони можуть розігнатися до такої швидкості, що перетворяться в Чорні діри, здатні поглинути не тільки Землю, але і Сонячну систему. Строк виходу часток на поверхню співвідносять саме з 2012 роком (Майя праві?). І питання не в тім, чи трапиться це, а коли саме це трапиться.
Вчені-футурологи схиляються до думки, що Чорні діри – не що інше, як транспортні тунелі для переходу між різними вимірами. У Всесвіті існує 11 вимірів. І древні Майя володіли цими знаннями.

Існує 3 трактування можливих змін, передвіщених Майя, у результаті 2012 року:
1. «Кінець Днів» – кінець світу.
2. Наша цивілізація вступить у контакт із представниками позаземних цивілізацій.
3. Людство вступить у якісно новий етап розвитку. Розів’ються небувалі здатності (телекінез, телепатія і т.д.). Адже відомо, що ми використаємо тільки 10 % нашого мозку, і тільки 8 % ДНК. Інші 92 % – ДНК сміття. Відбудеться еволюційний стрибок. На зміну HOMO SAPIENS прийдуть HOMO SAPIENS SAPIENS.
Прихильником останньої версії є фізик Фернандо Малькул. «Ми зараз переживаємо час безчасся. Для людства 2012 рік стане проривом космічної інформації, ми одержимо доступ до сакральних знань. Це стане початком інтеграції із Всесвіту, з космічним розумом».
Не можна несерйозно ставитися до пророцтв Майя , але можна по-різному їх трактувати. У письменах цієї цивілізації зустрічається думка, що кінець – це всього лише початок. Кінець старої Ери – початок нової. Закінчиться один цикл календаря, наступить усього лише новий його цикл.

Чи можна якось підготуватися до цього?

Жити за законами древніх Майя:
1. Уміти жити і насолоджуватися життям.
2. Жити в гармонії із природою.
3. Жити в атмосфері любові, посміхатися.
4. Не скаржитися, не засуджувати, не слухати пліток.
5. Уміти чути голос свого серця.

Вірити чи ні в кінець світу – справа кожного.
Можливо, Майя нам намагалися сказати, що варто використати шанс стати кращими і добрішими.
Може, уже народилися діти Ягуара?
Може, це хтось із нас...

 • Почнеться у США?

Сейсмологи передбачили апокаліпсис для США (зовсім скоро)
Американські сейсмологи зробили відкриття - яке потрясло більшу частину американців. Фахівці стверджують, що землетрус для Америки неминуче. Рух океанських плит призведе до великої катастрофи! Сей апокаліпсис може стерти з лиця землі усі міста на північно-західній частині американського узбережжя.
Фахівці з лабораторії тектонічної активності і підводного картографування Орегонського університету стверджують, що сила землетрусу буде дорівнює 8 балам за шкалою Ріхтера! Землетрус відбудеться в безпосередній близькості від узбережжя Сполучених Штатів вже в найближчі роки. Підземний удар відбудеться дуже близько від берегів Каскад (густонаселеного узбережжя), воно
простирається від острова Ванкувера до Північної Кароліни.
Після сильного землетрусу піде велика кількість автершоків, які будуть не менш руйнівними. Хотілося б нагадати, що останнє сильний землетрус в цій місцевості спостерігалося 300 років тому, а в зв'язку з тим, що мегаземлетрясенія відбуваються через кожні 240 років вимальовується логічний ланцюжок - апокаліпсис недалеко. Землетрус з магнітудою в 8 балів варто очікувати вже в
найближчі роки (імовірність 45%). Землетрус з магнітудою 9 балів в найближчі роки можливе, але малоймовірно (ймовірність 15%).
«Мегаземлетрус» - це потужні підземні поштовхи, в місцях, де океанічна кора занурюється в мантію. Саме такий землетрус стався в Японії 11 березня 2011 року. Американських учених підтримують і російські фахівці, які стверджують, що Земля вступила в нову сейсмічну фазу, і в даний час йде сейсмотектонічних активізація земних надр. Найбільше посилення сейсмічної активності планети
розпочнеться восени вже цього року [2012].


 • Біблія. Старий заповіт. Армагедон

Ісаї 34 - Суд над народами: Армагедон. (Старий Заповіт - Ісаї)

1.Наблизьтеся народи, слухайте і зважайте, племена! Нехай чує земля і все, що виповнює її, вся земля і всі, що народжуються на ній!
2.Бо гнів Господа на всі народи, і лють Його на всі війська їхні. Він прокляв їх, віддав їх на погибель.
3.І вбиті їхні будуть розкидані, і від трупів їхніх зчиниться сморід, і гори розмокнуть від крови їхньої.
4.І зітліє все небесне військо; і небеса згорнуться, мов сувій книжковий; і все військо їхнє попадає, як спадає листя з виноградної
лози, і немов зів'ялий листок зі смоковниці.
5.Бо упився Мій меч на небесах: Ось, для суду сходить він на Едом і на народ, котрого Я прокляв.
6.Меч Господній виповниться кров'ю, стане масним від лою, від крови ягнят і козлів, від лою з нирок баранів: бо пожертва у
Господа в Боцрі і заклання велике на землі едомській.
7.І буйволи упадуть з ними і телята разом із волами, і захмеліє земля від їхньої крови, і порох їхній стане жирним від лою.
8.Бо день помсти у Господа, рік відплати за Сіон.
9.І перетворяться ріки його на смолу, і порох його на сірку, і буде земля його палаючою смолою.
10.Не гаснутимуть ні вдень, ні вночі; вічно буде здійматися дим її; буде від роду й до роду спорожнілою, ніколи у віках – ніхто не
перейде нею.
11.І заволодіють нею пелікан та їжак, і сова і ворон оселяться на ній; і протягнуть по ній мотузку розорення і вис'ок приниження.
12.Ніхто не залишиться там із вельможних її, кого можна було б закликати на царство, і всі князі її стануть нічим.
13.І заростуть палаци її колючим терням, кропивою і реп'яхами – фортеця її; і буде вона житлом шакалів, притулком страусів.
14.І дикі звірі пустині будуть стрічатися з дикими звірями островів, і козел буде кричати іншому козлові; там буде спочивати
сова-сипуха і знаходитиме своє місце для спочину.
15.Там загніздиться крилатий змій, буде нести яйця і висиджуватиме дітей і збирати їх під затінок свій; так і коршаки будуть
збиратися один до одного.
16.Відшукайте в книзі Господній і прочитайте: Жодного з них не забракне, і один одного не будуть шукати. Бо уста Його наказали, і
Сам Дух Його збере їх.
17.І Сам Він кинув їм жереба, і рука Його поділила їм її мірою; вічно будуть вони володіти нею, від роду й до роду будуть мешкати
на ній...

Ісаї 35 - Слава народу Божого після скорбот. (Старий Заповіт - Ісаї)

1.Повеселішає пустеля і суха земля, і зрадіє країна безлюдна, і розквітне, як нарцис.
2.Пречудово буде квітнути і радіти, буде святкувати і вигукувати; слава Ливану дається їй; пишнота Кармелу і Сарону; вони побачать
славу Господа, велич Бога нашого.
3.Зміцніть знесилені руки, і підсильте коліна тремтливі;
4.Скажіть нерішучим душею: Будьте мужні, не бійтеся; ось Бог ваш, прийде помста, відплата Божа; Він прийде, і врятує вас.
5.Тоді розтуляться очі сліпих, і вуха глухих почнуть чути.
6.Тоді кульгавий буде скакати, мов олень, і язик німого буде співати; бо зануртує вода у пустелі і в степу потече.
7.І перетвориться привид води на озеро, і спрагла земля – на джерело води; у житлі шакалів, де вони спочивають, буде місце для
тростини та очерету.
8.І буде там великий шлях, і називатимуть його Дорогою Святости; нечистий не ходитиме нею; але він буде тільки для тих, що йдуть
цим шляхом, навіть недосвідчені не заблукають.
9.Лева там не буде, і хижий звір не зійде на нього; його не знайдуть там, а будуть ходити лише викуплені.
10.І повернуться визволені Господом, прийдуть на Сіон з радісними вигуками; і радість вічна буде над головою їхньою; вони
знайдуть радість і втіху, а печаль і зітхання відійдуть...

 
 
А чи буде Апокаліпсис?
Ну що ж, поживемо – побачимо.


Читайте також іншу, новішу версію подій:  клікніть .
 
 
Категорія: Всі статті | Додав: grigorio (26/Лис/12) | Автор: Григорій
Переглядів: 1915 | Теги: 2012, Про, кінець світу, апокаліпсис, 21/12/2012, що чекає, події, інформація, Армагедон, буде | Рейтинг: 4.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]